Obserwuj nas:

Prawo karne

Prawo karne

Sprawy karne Warszawa

Sprawa karna najczęściej zaczyna się od takiego schematu.

Uczestniczysz w jakimś wydarzeniu. Później być może jesteś wezwany przez policję lub prokuraturę jako podejrzany. Dalej wszystko może potoczyć się bardzo szybko, a zwłaszcza, jeśli ktoś nie jest świadomy tego, co dzieje się w sprawie albo nie traktuje poważnie zaistniałych okoliczności.

Dlatego, jeśli jesteś zaangażowany w sprawę – nigdy nie lekceważ swojej sytuacji i nie bagatelizuj wydarzeń, które mogą wpłynąć na Twoje życie prywatne i zawodowe. 

Ja mogę Ci pomóc?

Sprawy karne, które prowadzi Kancelaria to nie tylko sprawy z oskarżenia prywatnego, ale i te z oskarżenia publicznego. Wspieram moich klientów na każdym etapie postępowania. Co to oznacza w praktyce?

Od konsultacji i porady prawnej, przez wsparcie i obronę w postępowaniu przygotowawczym, aż po postępowanie karne wykonawcze.

Sprawy karne Warszawa – skutecznie i bezpiecznie

Pewnie zastanawiasz się, jak to wygląda,kiedy pomaga Ci adwokat w sprawie karnej. Warto, abyś wiedział, że każda sprawa karna ma swoje etapy. I nie należy lekceważyć żadnego z nich. Jeśli tylko masz możliwość, aby skorzystać z pomocy adwokata, to nie czekaj. Bądź przygotowany i poinformowany tak dobrze, jak to tylko jest możliwe, by Twoje interesy i Twoje dobro stało w pierwszej kolejności, niezależnie od tego, z jakim oskarżeniem się spotykasz.

Sprawa karna Warszawa – Etap postępowanie przygotowawcze

Warto, abyś wiedział, że postępowanie przygotowawcze w sprawie lub przeciw osobie prowadzi: policja, prokuratura, CBŚ i inne organy ścigania. Dowody procesowe, które są zbierane, podlegają ściśle określonej definicji i muszą być prawidłowo przygotowane. 

Na tym etapie sprawy karnej, jeżeli sprawa Cię dotyczy możesz zostać wezwany przez policję, lub prokuraturę jako świadek, lub podejrzany. To jest też czas na pracę biegłych. Do czasu zakończenia postępowania przygotowawczego dostęp do akt sprawy jest ograniczony. Podejrzany nie ma wglądu do akt. Dopiero przed zakończeniem postępowania przygotowawczego podejrzany zyskuje dostęp do akt.

Sprawa karna Warszawa – Postępowanie sądowe jako 2 etap postępowania karnego

Na tym etapie możemy podjąć skuteczną obronę, opartą o wcześniej przygotowaną strategię. Tu raz jeszcze przed sądem przesłuchiwani są świadkowie. Dzięki temu, że dysponujemy pełnym dostępem do akt, znamy obciążające dowody i akt oskarżenia – możemy odnieść się do zgromadzonych dowodów.

Pomoc w sprawie karnej Warszawa

Nie każdy pracownik kancelarii może podjąć się sprawy karnej. Dlatego przy wyborze adwokata należy zwrócić uwagę, czy dysponuje on bogatym doświadczeniem w sprawach karnych, dzięki temu będziesz miał pewność, że wnikliwa analiza i szerokie spojrzenie na sprawę pozwoli Ci rozwiązać Twój problem prawny.

Opisz swoją sprawę

Skorzystaj z konsultacji prawnej

Jesteśmy ekspertami, którzy od ponad 11 lat stosują prawo w praktyce, także przed sądami i instytucjami państwowymi.
0%

Zadowolonych Klientów

Lokalizacja

ul. Śniadeckich 12/16 lok. 21, 00-656 Warszawa

Kontakt e-mail:

m.martyna@kancelariamartyna.pl

Co mogę dla Ciebie zrobić w sprawie karnej?

Zakres wsparcia jest szeroki i zawsze dobierany do Twojej aktualnej sytuacji. Jestem w stanie pomóc Ci we wszystkich sprawach dotyczących prawa karnego materialnego, skarbowego, wykroczeń i w postępowaniu wykonawczym.

Moje możliwości i doświadczenie w sprawach karnych, obejmują:

Prowadzę sprawy dotyczące:

Jak pracujemy?

Poznaj nasz proces

Istotnymi elementami naszej pracy są nie tylko profesjonalizm oraz umiejętność wykorzystywania nabytej wiedzy w praktyce, wysoki poziom merytoryczny i zaangażowane, ale elastyczność, komunikatywność, odwaga i otwartość.

 • Kontakt z Kancelarią

  Skontaktuj się z nami zdalnie, korzystając z telefonu lub poczty e-mail.

 • Termin konsultacji

  W trakcie rozmowy ustalimy termin wstępnej konsultacji (zdalnej lub w siedzibie Kancelarii w Warszawie).

 • Konsultacja z prawnikiem

  W trakcie konsultacji omówimy Twój problem i nakreślimy możliwości jego rozwiązania.

 • Rozwiązanie problemu

  Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie, rozwiązujemy Twój problem prawny.

marke-martyna-warszawa
Sprawiedliwość nie zostanie wymierzona, dopóki Ci, którzy nie ucierpieli, nie oburzą się na równi z tymi dotkniętymi.
Benjamin Franklin