Obserwuj nas:

Opinie

Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdej sprawy, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nasza oferta usług prawnych cieszy się uznaniem klientów, czego dowodem są liczne pozytywne opinie.

Nasi klienci podkreślają, że oprócz profesjonalnego doradztwa prawnego, oferujemy również wsparcie emocjonalne i psychologiczne. Dzięki temu nasi klienci czują się zrozumiani i wspierani w trudnych sytuacjach prawnych.

Jesteśmy dumni z szybkiej i skutecznej obsługi, którą oferujemy. Stawiamy na transparentność i jasność w kontaktach, dzięki czemu będziesz zawsze dobrze poinformowany o postępach w swoich sprawach. 

Wyróżnia nas wysoka jakość usług oraz skuteczność działań. Dzięki naszej pomocy, osiągniesz pozytywne wyniki w swoich sprawach prawnych.

Maciej Mroszczak
Maciej Mroszczak
2023-02-25
Powierzyliśmy Panu Markowi sprawę dot. odzyskania należności. Temat został załatwiony szybko i po naszej myśli, a pieniądze wpłynęły na konto. Na każdym etapie sprawy byliśmy informowani o jej statusie i kolejnych krokach, które zostaną podjęte. Polecam współpracę z kancelarią Pana Marka.
dr inż. Tomasz Bardel
dr inż. Tomasz Bardel
2023-02-05
Serdecznie polecam. Profesjonalne podejście i rozsądek. Można powierzyć trudną sprawę, bo rzeczywiście kończy się to korzystanie.
esiedem
esiedem
2023-02-05
Duża wiedza,mogę się zwrócić właściwie z każdym problemem z szeroko pojętych spraw prawnych. Ważne,że kompetentna, wstępna konsultacja jest już na etapie telefonicznym. Kultura osobista Pana Radcy jest dla mnie bardzo ważną zaletą.
Sebastian Karwot
Sebastian Karwot
2023-02-02
Miałem okazje współpracować z mecenasem przy kilku moich sprawach. Wszystkie zakończone pomyślnie. Mieszkam na Śląsku, a jednak wybrałem kancelarie z Warszawy - w żaden sposób odległość nie wpłynęła na jakość współpracy. Pełen profesjonalizm i naprawdę ludzkie podejście do klienta. Wiem gdzie zwrócę się w przyszłości kiedy będę potrzebował prawnika.
Ryszard Bartnik
Ryszard Bartnik
2023-01-16
Bardzo polecam Kancelarię Radcy Prawnego Pana Marka Martyny. Jest osobą bardzo serdeczną, miłą i kontaktową. Pełny profesjonalizm. Powierzoną sprawę doprowadził do korzystnego dla mnie rozwiązania.
aneta romanowska
aneta romanowska
2023-01-14
POLECAM Kancelarię Pana Marka Martyna , za wiedzę - popartą doświadczeniem, profesjonalizm i uczciwość , a najważniejsze za skuteczność . Współpracujemy od wielu lat, prowadzi nasze sprawy, w tej trudnej sytuacji w polskim sądownictwie. Dziękujemy i pozdrawiamy
Maria vg-Duch
Maria vg-Duch
2023-01-01
Z czystym sumieniem polecam Kancelaria Radcy Prawnego Marek Martyna. Profesjonalista w każdym calu. Powierzone dwie sprawy doprowadził do korzystnego dla mnie rozwiązania
Krzysztof Oledzki
Krzysztof Oledzki
2022-12-06
Witam. Chcę podzielić się moją opinią jako klienta kancelarii Radcy Prawnego Marek Martyna. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony bardzo dobrym podejściem do klienta i skutecznością w reprezentowaniu mnie jako klienta. Bardzo polecam mecenasa Marka Martyna jako adwokata Twojej sprawy. Pozdrawiam
Magda S.
Magda S.
2022-11-29
Profesjonalista w swojej profesji. Rzetelnie prowadzi nasze sprawy związane z odzyskaniem pieniędzy. Reprezentuje nas w sądzie. Zawsze miły i kulturalny. Polecam każdemu kto szuka sprawdzonego przedstawiciela w sądzie na każdym etapie postępowania.
Opisz swoją sprawę

Skorzystaj z konsultacji prawnej

Jesteśmy ekspertami, którzy od ponad 11 lat stosują prawo w praktyce, także przed sądami i instytucjami państwowymi.
0%

Zadowolonych Klientów

Lokalizacja

ul. Śniadeckich 12/16 lok. 21, 00-656 Warszawa

Kontakt e-mail:

m.martyna@kancelariamartyna.pl