Obserwuj nas:

Opinie

Zawsze stawiamy na indywidualne podejście do każdej sprawy, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nasza oferta usług prawnych cieszy się uznaniem klientów, czego dowodem są liczne pozytywne opinie.

Nasi klienci podkreślają, że oprócz profesjonalnego doradztwa prawnego, oferujemy również wsparcie emocjonalne i psychologiczne. Dzięki temu nasi klienci czują się zrozumiani i wspierani w trudnych sytuacjach prawnych.

Jesteśmy dumni z szybkiej i skutecznej obsługi, którą oferujemy. Stawiamy na transparentność i jasność w kontaktach, dzięki czemu będziesz zawsze dobrze poinformowany o postępach w swoich sprawach. 

Wyróżnia nas wysoka jakość usług oraz skuteczność działań. Dzięki naszej pomocy, osiągniesz pozytywne wyniki w swoich sprawach prawnych.

Kamil Kruk
Kamil Kruk
2023-04-18
Pan Mecenas Marek Martyna jest profesjonalnym radcą prawnym i ekspertem w swojej dziedzinie, posiadającym wiedzę i doświadczenie w zakresie prawa. Jest także wyposażony w umiejętności analityczne, logiczne myślenie i umiejętność interpretacji skomplikowanych przepisów prawa. Ważnym elementem Jego pracy jest etyczne podejście do zawodu, w tym zachowanie poufności, szczególnie jeśli chodzi o informacje dotyczące klienta. Zapewnia swoim klientom pełną ochronę i pomoc w kwestiach związanych z prawem, jednocześnie przestrzegając etycznych zasad swojego zawodu. Doskonale rozumie potrzeby swoich klientów oraz odpowiada na ich pytania i wątpliwości. Słucha uważnie, zadaje właściwe pytania i udziela jasnych odpowiedzi, aby pomóc swoim klientom w podejmowaniu decyzji. Oprócz tych kwalifikacji, jest również zorganizowany i skrupulatny, aby zapewnić kompleksową obsługę swoim klientom. Jest elastyczny i dostępny dla klientów, aby pomóc im w każdej sytuacji, w której będą potrzebowali jego pomocy. Wszystkie moje sprawy zakończyły się sukcesem i wygraną w sądzie nawet drugiej instancji. GORĄCO POLECAM!!
Ewa Kostecka
Ewa Kostecka
2023-03-17
Mecenas Martyna jest osobą godną polecenia. Nie tylko profesjonalny, rzetelny i skuteczny, ale również empatyczny. Z uwagą i cierpliwością słucha klienta. Szczerze polecam.
Karolina Lentas
Karolina Lentas
2023-03-10
Zdecydowanie polecam Kancelarię, niesamowite podejście do człowieka, pełne empatii i zrozumienia. Wnikliwa analiza sprawy, ogromna wiedza, chęć pomocy, bardzo szybka reakcja na każde pismo, wiadomość, pełen profesjonalizm. Bardzo dziękuję za pomoc podczas przejścia przez meandry zawiłych spraw⚖️.
Maciej Mroszczak
Maciej Mroszczak
2023-02-25
Powierzyliśmy Panu Markowi sprawę dot. odzyskania należności. Temat został załatwiony szybko i po naszej myśli, a pieniądze wpłynęły na konto. Na każdym etapie sprawy byliśmy informowani o jej statusie i kolejnych krokach, które zostaną podjęte. Polecam współpracę z kancelarią Pana Marka.
dr inż. Tomasz Bardel
dr inż. Tomasz Bardel
2023-02-05
Serdecznie polecam. Profesjonalne podejście i rozsądek. Można powierzyć trudną sprawę, bo rzeczywiście kończy się to korzystanie.
esiedem
esiedem
2023-02-05
Duża wiedza,mogę się zwrócić właściwie z każdym problemem z szeroko pojętych spraw prawnych. Ważne,że kompetentna, wstępna konsultacja jest już na etapie telefonicznym. Kultura osobista Pana Radcy jest dla mnie bardzo ważną zaletą.
Sebastian Karwot
Sebastian Karwot
2023-02-02
Miałem okazje współpracować z mecenasem przy kilku moich sprawach. Wszystkie zakończone pomyślnie. Mieszkam na Śląsku, a jednak wybrałem kancelarie z Warszawy - w żaden sposób odległość nie wpłynęła na jakość współpracy. Pełen profesjonalizm i naprawdę ludzkie podejście do klienta. Wiem gdzie zwrócę się w przyszłości kiedy będę potrzebował prawnika.
Ryszard Bartnik
Ryszard Bartnik
2023-01-16
Bardzo polecam Kancelarię Radcy Prawnego Pana Marka Martyny. Jest osobą bardzo serdeczną, miłą i kontaktową. Pełny profesjonalizm. Powierzoną sprawę doprowadził do korzystnego dla mnie rozwiązania.
aneta romanowska
aneta romanowska
2023-01-14
POLECAM Kancelarię Pana Marka Martyna , za wiedzę - popartą doświadczeniem, profesjonalizm i uczciwość , a najważniejsze za skuteczność . Współpracujemy od wielu lat, prowadzi nasze sprawy, w tej trudnej sytuacji w polskim sądownictwie. Dziękujemy i pozdrawiamy
Opisz swoją sprawę

Skorzystaj z konsultacji prawnej

Jesteśmy ekspertami, którzy od ponad 11 lat stosują prawo w praktyce, także przed sądami i instytucjami państwowymi.
0%

Zadowolonych Klientów

Lokalizacja

ul. Śniadeckich 12/16 lok. 21, 00-656 Warszawa

Kontakt e-mail:

m.martyna@kancelariamartyna.pl